معرفی وبلاگ
زنان مجاهد و انقلابی... این وبلاگ در نظر دارد زنان مجاهد مسلمان ایرانی را برای بانوان امروز با استفاده از سبک زندگی مجاهدان ،ایثارگران و شهدای زن، معرفی نماید . تا اینکه سبک زندگی این اسوه های ایمان و شهادت الگویی باشد برای بانوان
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3098
تعداد نوشته ها : 6
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem253

آنها (غربيها ) براي اينكه از زن، آنچنان موجود ي به وجود بياورند كه موردنظر خودشان است، محتاج اين هستند كه دايماً مد درست كنند و چشم ها ودل ها و ذهن ها رابه همين چيزهاي ظاهري و كوته نظرانه مشغول كنند. كسي كه به اين چيزها مشغول شد، كي به ارزش هاي واقعي خواهد رسيد؟
آن هايي كه مرزهاي دو جنس را به كلي از بين بردند ، آزادي جنسي را در عمل ، در زبان ، در تبليغات، حتي در فلسفه ترويج كردند، بايد پاسخ بدهند. نتيجه اين شد كه با توجه به خوي تجاوزگري طبيعي و قوت طبيعي كه مرد نسبت به زن دارد، زن مظلوم واقع بشود و نسبت به زن حق كشي انجام بگيرد. زن را وسيله اي براي فروش كالاهايشان قراربدهند؛ مثل يك كالا،مثل يك متاع،شما اين مجلات فرنگي را نگاه كنيد ؛ براي فروش يك متاع ، پيكر لخت يك زن را نشان مي دهند آخر اهانتي از اين بالاتر براي يك زن ممكن است ؟ آن ها بايد جواب بدهند.
قسمتي از بيانات مقام معظم رهبري
دسته ها :
دسته ها :

اميدوارم كه به بركت خون اين زنان شريف و مجاهد ، رسانه ها و هنرمندان و فرزانگان و سينما گراني بتوانند جهاد بزرگ زن ايراني مسلمان را به دنيا كه سخت محتاج شناختن آن است ، بنمايانند .

زن مجاهد مسلمان ايراني ، معلم ثاني براي زنان جهان خواهد بود؛ پس از معلم اول كه زنان مجاهد صدر اسلام بودند.»

« قسمتي از پيام مقام معظم رهبري به كنگره شهداي زن »

براي سلامتي رهبر عزيزمان صلوات
دسته ها :
فاطمه ايزد پناه يكي از زنان فعال در زمان انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي

زمان جنگ از اول انقلاب تا به حال همراه انقلاب بودم و هستم و خواهم بود...

در زمان جنگ خانه ي ما پايگاه جمع آوري اجناس براي سربازان بود .مثل : بسته بندي قندها ، شستن لباس سربازان، دوختن لباس هاي رزمي و ....هيچ موقع در اين خانه بسته نبود. زنان از محله هاي مختلف به خانه ام مي آمدند.هفته اي دوبار مراسم دعا داشتيم.

به من مي گفتند شما كار نداريد ، زندگي نداريد ، خسته نمي شويد... من هم جواب مي دادم : مگر آنهايي كه رفتند كار نداشتند ، زندگي نداشتند...


دسته ها :
آخرين باري كه علي به جبهه رفت نوزده روز بيشتر جبهه نبودند. ساعتي هم كه شهيد شد من فهميدم  ساعت هفت صبح شهيد شدند. به من الهام شده بود كه فرزندم شهيد شده.وقتي كه علي را براي دفن آوردند ، سرش را در بغل گرفتم و برايش زيارت عاشورا و آيه ي نور را خواندم و هر دفعه كه مي خواندم او هم دهانش به همراه من تكان مي خورد . بعد آقاي رعيت كه براي دفن كردن به داخل قبر رفته بودند نقل كردند كه ، برادرم هنگام خاكسپاري گريه مي كرده و يك قطره اشكش روي صورت علي ريخته و علي چشمش را باز كرده . آقاي دشتي گفتند : هنگامي كه علي شهيد شده دستش را روي سينه اش گداشته و گفته يا حسين .
بعد از مراسم خاكسپاري كه مي خواستيم به خانه برگرديم من سر گذاشتم روي قبر و گفتم : علي جان نترسي من برمي گردم وقتي به قبر نگاه كردم ديدم يك خونه هست كه دو سه تا اتاق داره و علي را براي استراحت به يكي از اتاق ها برده اند ، يك دفعه ديدم يك دختر زيبا روي رعنا از يكي از اتاق ها بيرون آمد و به من لبخند زد و بعد من را از روي قبر بلند كردند و ديگه چيزي نديدم و براي من كاملا مشخص شد كه شهدا زنده اند .
حالا هم علي به خانه مي آيد ، سر مي زند و مي رود .
دسته ها :

اي مردم مسلمان در نماز جمعه ها شركت كنيد، شركت كنيد كه منافقين هم در شهرها نابود شوند .در نماز جمعه ها شركت كنيد و پوزه منافقين را به خاك ماليد، نماز جمعه كه سنگر عبادي ، سياسي است . برويد به نماز جمعه .هر چه قدر تعدادتان بيشتر باشد ترس دشمنان هم بيشتر است. آن ها بيشتر مي ترسند . چنانكه حضرت علي مي فرمايند : هر كس سه هفته بدون عذر نماز جمعه اش ترك شود منافق است . و انشاالله كه ما جزو اين جور افراد نباشيم و هميشه در نماز جمعه ها شركت خواهيم كرد و بدانيد كه با شركت در نماز جمعه با نفس اماره و هوي و هوس ها ي دروني مبارزه مي كنيم . سفارش من اين است كه در مجالس عزاداري و قران شركت كنيد و چشم منافقين را كور كنيد . اي ملت شهيد پرور هميشه بر لبانتان قران جاري باشد ، هميشه بر لبانتان دعاي امام جاري باشد دعاي رزمندگان را هميشه بخوانيد . در مراسم دعاي توسل و كميل و ندبه شركت كنيد كه ما هرچه داريم از اين دعاهاست . روزي ما از اين دعاها بدست مي آيد . هميشه نمازتان را با جماعت بخوانيد . نگذاريد مسجدها خالي بماند كه به قول امام ، مسجد يك سنگر است.مسجد ها را با تلاوت قران نوراني كنيد . خانه هايتان را با تلاوت قران نوراني كنيد  به فرزندانتان قران بياموزيد . هميشه به فرزندانتان راه خوب ياد بدهيد . به آن ها علم توحيدي بياموزيد كه اگر علم توحيدي نباشد به هيچ دردي نمي خورد. بچه هايتان را با اخلاق اسلامي آشنا كنيد و به آن ها راه و اخلاق و رفتاري كه مطابقت با اسلام باشد ياد دهيد آن ها را به مدرسه بفرستيد كه آينده ي مملكت به اين فرزندان بستگي دارد. آن ها هستند كه بايد فردا و فرداهاي ديگر اين مملكت را تشكيل دهند. آن ها هستند كه بايد فردا سرنوشت مملكت را بدست گيرند پس آن هارا به مدرسه بفرستيد و به مدارسي هم بفرستيد كه مدرسه ي خوبي باشد فرزندانتان را بعد از اتمام درس به جلسات قران و مراسم دعا بفرستيد . اميدوارم كه خداوند متعال اين توفيق را به شما عنايت بفرمايد كه بتوانيد براي اسلام خدمت كنيد و افرادي مثمرالثمرواقع شويد.

 پيامي براي شما دانش آموزان دارم : شما اي دانش آموزان شما اي سنگر نشينان ، شما اي ادامه دهندگان راه شهدا  شما اي آينده سازان مملكت ، شما اي كساني كه امام فرمود: تمام اميد من به شماست .سفارش مي كنم درستان را فقط براي خدا بخوانيد، در ستان را با خلوص بخوانيد درستان را به خاطر خونمايي و كبر و غرور نخوانيد به فرموده ي امام كه فرمود : حرام است در مدرسه بمانيد اگر درس نخوانيد آري به راستي كه حرام است درس نخوانيد و خواسته باشيد در مدرسه بمانيد .

كلام آخر : اي دانش آموزان اگر مي خواهيد آينده ي كشورت مستقل باشد درس بخوانيد و مملكت را در دست بگيريد و كشور را از دست دشمنان جلاد خون خواه نجات دهيد.

دسته ها :
X